Bilyoner’in katkılarıyla hazırlanan NBA Game Time’da yeni sezonun ilk bölümüne hepiniz hoş geldiniz! Murat Murathanoğlu ve Ali Konaviç, NBA’de Atlantik grubu takımlarının yaz döneminde yaptığı hamleleri ve takımların potansiyellerini değerlendirdi.

#MuratMurathanoğlu #NBA #NBAGameTime

00:00 NBA Game Time: Atlantik Grubu
02:00 Boston Celtics
19:52 Brooklyn Nets
27:04 New York Knicks
32:55 Philadelphia 76ers
43:25 Toronto Raptors

NBA’de yeni sezon heyecanına çok az kaldı. Murat Murathanoğlu ve Ali Konavic, NBA Game Time programının ilk bölümünde Atlantik grubu takımlarını yorumladı. Atlantik Grubu’nda ilk olarak Boston Celtics değerlendirildi. Yaz döneminde Marcus Smart ile yollarını ayıran Boston Celtics kadrosuna çok önemli iki ekleme yaptı. Milwaukee Bucks ile 2021 yılında şampiyonluğa ulaşan guard Jrue Holiday Boston Celtics’e takas olurken ayrıca Kristaps Porzingis gibi değerli bir uzun da Boston Celtics tarafından kadroya eklendi. Koç Joe Mazzulla ile şampiyonluk hedefi doğrultusunda yeni sezona giren Boston Celtics’in şampiyonluk ihtimailini Murat Murathanoğlu ve Ali Konaviç NBA Game Time’da değerlendirdi.

NBA Doğu Konferansı Atlantik Grubu’nda ikinci olarak ise Brooklyn Nets’in yaz döneminde yaptığı hamleler değerlendirdi. Brooklyn Nets yeni çekirdiği ile sezona girerken en çok konuşulan isimlerden biri ise Ben Simmons’ın geleceği oldu. Brooklyn ekibi sezon ortasında Kyrie Irving ve Kevin Durant’i takasta gönderirken genç çekirdeğe yatırım yaptı. Cam Johnson ve Mikal Bridges’ın liderliğindeki Brooklyn ekibi NBA Game Time Atlantik Grubu bölümünde değerlendirildi.

Üçüncü olarak ise New York Knicks konuşuldu. Yaz döneminde Donte Divincenzo hamlesi yapan New York ekibi, Jalen Brunson ve Juilus Randle ile hedeflerine yürümeye çalışacak. NBA’de yaz döneminin çalkantılı konularından bir diğeri ise James Harden’ın durumu oldu. Philadelphia 76ers’ın yıldız ismi James Harden oyuncu opsiyonunu kullanıp takımda kalmasına rağmen takasını istedi.

🙏 NBA Digitale içerikleri sizler sayesinde var. Kesintisiz yayın için kanalımıza abone olmayı unutmayın! 👍 Videomuzu beğendiyseniz diğer videolarımıza da göz atabilirsiniz. 📱 #NBADigitale​ sosyal medya hesaplarımızı aşağıda yer alan bağlantılar aracılığı ile takip edebilirsiniz. ➡️ NBA Digitale, Türkiye’nin yepyeni bağımsız online NBA kanalı ve bir Sports Digitale projesidir.